Náramky z gumiček návod na pletení

Náramky z gumiček návod na pletení

Fenomén posledních pár týdnů v podobě pletení gumiček zná již snad každý. Vcelku jednoduché předměty z gumiček, jejichž pletení vám zabere pár minut i v případě, že jste začátečník, jasně vládnou mezi dnešními dětmi, ale i dospělými. Přitom se nejedná o žádný nový objev, nýbrž o obyčejné gumičky, které zaplétáme do sebe, což nám pomůže zlepšit zručnost a mnohdy i smysl pro fantazii nebo detail. To, co vznikne, na konci po natažení všech gumiček totiž nemusí být jasně viditelné na první pohled a v tom je možná to kouzlo.

Upleťte si třeba náramek

Pokud jste nikdy v minulosti nic z gumiček nepletli a chcete začít s něčím základním, ale přesto působivým, vězte, že náramky jsou pro vás tou správnou volbou. Pletení náramků z gumiček vás naučí, jak celý proces probíhá. Stačí k tomu opravdu málo. Nejdůležitější je, si pořádně prozkoumat návod na videu. Například jakou gumičku máme zaplést do které.

Pokud zvládáme pletení náramků můžeme zkusit trochu těžší útvary, jako jsou zvířátka nebo rostliny.

Návody na pletení

Na internetu je nepřeberné množství natočených návodů, pomocí kterých zvládá pletení opravdu každý. Většina z nich je volně dostupná na Youtube.

Další návody naleznete v jednotlivých kategoriích.

Zajímá vás, jaký bude rok 2015? Horoskop je jedna z mála věcí, podle kterých se dá předpovídat budoucnost. Již teď pro vás máme připravený horoskop na rok 2015.